T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Za duszno we Wrocławiu? Sprawdź naszą oferte klimatyzacji.

Oferta Projektowanie i wykonanie klimatyzacji

Klimatyzacja powoli staje się koniecznością i normą zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w firmach i zakładach pracy. Klimatyzacja nie posiada tylko funkcji chłodzenia powietrza i obniżania temperatury. Jest to proces wymiany powietrza, więc dzięki niej możemy kontrolować także siłę przepływy czy wilgotność. Nasi specjaliści wybiorą dla Państwa najlepsze rozwiązanie z uwzględnieniem kubatury pomieszczenia.

Firma GTH na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego oferuje usługi w zakresie montażu klimatyzatorów okiennych, klimatyzatorów typu Split i Multi Split oraz central klimatyzacyjnych. Sprzedajemy także przenośne klimatyzatory. Klimatyzatory okienne jak sama nazwa wskazuje montujemy przy oknie. Są to systemy chłodzące lub chłodząco-grzejące. Są stosunkowo proste w montażu, nie wymagają także prowadzenia instalacji freonowej. W przypadku klimatyzatorów typu Split i Multi Split mamy do czynienia z minimum dwoma jednostkami, z czego jedna znajduje się na zewnątrz pomieszczenia. Takie jednostki są połączone za pomocą linii freonowej, czyli miedzianych rurek. Ich zadaniem jest transport czynnika chłodzącego. W zależności od potrzeb klienta możemy zainstalować klimatyzatory ścienne, podsufitowe, kasetonowe, kanałowe lub stojące. Montujemy również centrale wentylacyjne. Wyróżniamy centrale wewnętrzne, zewnętrzne, higieniczne. Służą one także do oczyszczania powietrza.

Warto podkreślić, że nasza oferta klimatyzacji obejmuje nie tylko Wrocław, ale całą Polskę.

Kontakt

Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Wrocław

Wrocław położony jest w południowo-zachodniej Polsce i jest stolicą województwa dolnośląskiego. W mieście mieszka ponad 600 tysięcy osób. Pod względem wielkości budżetu jest drugi po Warszawie. Od początku tego wieku dynamicznie rozwija się sektor IT. Wiele zagranicznych firm wybrało jako swoją polską siedzibę właśnie Wrocław. Jest to także duży ośrodek przemysłu farmaceutycznego, w tym Hasco-Lek czy Herbapol. Znajduje się tam także europejska siedziba linii lotniczych Qatar Airways oraz centrum logistyczne DHL. Przez Wrocław przebiegają autostrady A4 i A8, a także drogi krajowe. Miasto jest także istotnym węzłem kolejowym. Mimo zniszczeń wojennych (70% budynków) wiele zabytków zachowało się w nienaruszonym stanie lub zostało odrestaurowanych. W mieście znajduje się 120 mostów, wiele zielonych parków oraz atrakcyjnych miejsc do spędzenia wieczoru lub całego weekendu. Warto odwiedzić rynek (szczególnie wieczorem), który jest sercem wrocławskiego Stare Miasta i obejrzeć stare kamieniczki. Dla zwiedzających proponujemy Muzeum Narodowe, Ogród Botaniczny lub Muzeum Przyrodnicze.