T: +48 500 030 202

Wentylacja

Oddychaj świeżym powietrzem we Wrocławiu.

Oferta Montaż i projektowanie wentylacji we Wrocławiu.

Pomieszczenia, które mają złą wentylację szybko ulegają zawilgoceniu, na ścianach pojawia się pleśń i grzyby, szkodząc naszym drogom oddechowym i powodując alergie oraz infekcje. Aby prawidłowo eksploatować budynek i zapewnić sobie zdrowie niezbędna jest właściwa wentylacja.

Stosowane w pomieszczeniach, które wymagają określonych warunków powietrza montujemy centrale wentylacyjne. Takie urządzenia nie tylko podgrzewają czy schładzają powietrze, ale także nawilżają lub osuszają. Ma to niebagatelny wpływ na jakość oddychania człowieka. Tego typu centrale rekomendowane są głównie dla zakładów produkcyjnych, ale także dla pomieszczeń, które wymagają bardzo higienicznych warunków, jak na przykład w szpitalach czy w laboratoriach. Montujemy również klimatyzatory dachowe, czyli tak zwane rooftopy. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, jeżeli w pomieszczeniu ma być restauracja lub sklep spożywczy czy mięsny. Dużo uwagi poświęcamy na instalację central nawiewno-wywiewnych, szczególnie tych z odzyskiem energii.

Kontakt

Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Wrocław

Wrocław położony jest w południowo-zachodniej Polsce i jest stolicą województwa dolnośląskiego. W mieście mieszka ponad 600 tysięcy osób. Pod względem wielkości budżetu jest drugi po Warszawie. Od początku tego wieku dynamicznie rozwija się sektor IT. Wiele zagranicznych firm wybrało jako swoją polską siedzibę właśnie Wrocław. Jest to także duży ośrodek przemysłu farmaceutycznego, w tym Hasco-Lek czy Herbapol. Znajduje się tam także europejska siedziba linii lotniczych Qatar Airways oraz centrum logistyczne DHL. Przez Wrocław przebiegają autostrady A4 i A8, a także drogi krajowe. Miasto jest także istotnym węzłem kolejowym. Mimo zniszczeń wojennych (70% budynków) wiele zabytków zachowało się w nienaruszonym stanie lub zostało odrestaurowanych. W mieście znajduje się 120 mostów, wiele zielonych parków oraz atrakcyjnych miejsc do spędzenia wieczoru lub całego weekendu. Warto odwiedzić rynek (szczególnie wieczorem), który jest sercem wrocławskiego Stare Miasta i obejrzeć stare kamieniczki. Dla zwiedzających proponujemy Muzeum Narodowe, Ogród Botaniczny lub Muzeum Przyrodnicze.